Strona główna biuro@kolpakisamochodowe.com
Rozmiary 13 cali 14 cali 15 cali 16 cali 17 cali

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży wysyłkowej od 2010 roku.
Satysfakcja Klienta z zakupów, nieustanny rozwój oraz ciągła rozbudowa naszej oferty produktowej to cele przyświecające nam od samego początku działalności.

W ofercie naszego sklepu internetowego Kolpakisamochodowe.com znajdują się kołpaki, dywaniki samochodowe, maty bagażnikowe oraz drobne akcesoria samochodowe tylko polskich producentów.

Szczególnie zależy nam na utrzymaniu pozycji Lidera sprzedaży kołpaków samochodowych w internecie. Dlatego też oprócz oferowanych w sklepie dobrych cen, zapewniamy nieustannie modyfikowany asortyment i stare modele zastępujemy nowościami.

Bardzo duża ilość modeli kołpaków oferowanych w naszym sklepie gwarantuje, że każdy znajdzie produkt odpowiadający jego indywidualnym potrzebom i preferencjom.

W naszym sklepie internetowym priorytetową wartością jest Twoja satysfakcja z zakupów.
Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Klientów został potraktowany w sposób indywidualny, zgodnie z najwyższymi standardami obsługi.
Gwarantujemy, że znajdziesz u nas nie tylko produkty dobrej jakości w dobrych cenach, lecz także uzyskasz wszelkie niezbędne porady i odpowiedzi na pytania, dzięki którym dokonasz w pełni zadowalającego wyboru.

Potwierdzeniem tego są niezależne, wiarygodne, bardzo dobre opinie zamieszczane przez naszych Klientów w portalu Opineo.pl

Wszystkie przesyłki starannie pakujemy w wytrzymałe kartony

kołpaki samochodowe dostawa

Posiadamy bardzo dobre opinie

kołpaki samochodowe opinie

Sklep spełnił moje oczekiwania w 100%. Towar zgodny z opisem, bardzo dobrze zabezpieczony. Przyjemny kontakt.

Więcej opinii ›