Strona główna biuro@kolpakisamochodowe.com
Rozmiary 13 cali 14 cali 15 cali 16 cali 17 cali

Regulamin

I. Strony transakcji i przedmiot transakcji

1. Sklep internetowy, działający pod adresem www.kolpakisamochodowe.com, prowadzony jest przez firmę Szops Monika Płotek z siedzibą w Choszcznie (73-200) ul. Fabryczna 5A, NIP 594-153-38-20, REGON: 320305252.

2. Cena wszystkich widocznych na stronach sklepu internetowego www.kolpakisamochodowe.com produktów jest ceną brutto (zawiera podatek VAT) i jest wyrażona w złotych polskich.

3. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.

4. Sklep zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzenia nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzenia i odwołania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzenia w nich zmian.

5. Sprzedający oświadcza, że produkty sprzedawane za pośrednictwem sklepu internetowego www.kolpakisamochodowe.com są fabrycznie nowe.

6. Sprzedający dołoży wszelkich starań, aby produkty widoczne w ofercie sklepu internetowego www.kolpakisamochodowe.com pokrywały się z bieżącymi stanami magazynowymi Sprzedającego. W przypadku niedostępności całości lub części towaru objętego zamówieniem Kupujący zostanie o tym poinformowany. Do kupującego będzie należała decyzja, co do sposobu realizacji zamówienia, tj. częściowej jego realizacji, wydłużenia czasu oczekiwania czy anulowania całości zamówienia.

7. W przypadku sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży, na które przeznaczona jest ograniczona liczba towaru, realizacja zamówienia następować będzie według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania zapasów objętych ta formą sprzedaży.

II. Transakcja

1. Zamówienia w sklepie internetowym www.kolpakisamochodowe.com można dokonywać poprzez:
• strony internet o w e : w w w . k o l p a ki sa m o c h o d o w e . c o m – poprzez formularz zamówienia
na stronach sklepu
• telef o ni czni e - dzwoniąc pod numer 601 214 833 – 7 dni w tygodniu w
godzinach 10.00-20.00
• mailowo – pisząc na adres biuro@kolpakisamochodowe.com

2. Podczas dokonywania zamówienia Kupujący jest zobowiązany do podania prawidłowych danych osobowych: imienia i nazwiska, dokładnego adresu, adresu email oraz telefonu kontaktowego.

3. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zawarciem umowy kupna-sprzedaży pomiędzy Kupującym i Sprzedającym.

III. Zwroty i reklamacje

Kupujący ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni od daty dostarczenia towaru.

Zwracany towar musi być kompletny, nie może nosić śladów użytkowania oraz musi posiadać oryginalne opakowanie producenta. Jeżeli dostarczony towar jest niekompletny, bądź nosi ślady użytkowania, sklep www.kolpakisamochodowe.com zwraca towar do Kupującego po wcześniejszym poinformowaniu go o tym drogą telefoniczną.

Do zwracanego towaru należy dołączyć oryginał dokumentu sprzedaży (paragon,faktura). Towary przesyłane bez dokumentu sprzedaży nie będą przyjmowane. Ewentualny zwrot takiego towaru do Kupującego odbędzie się po pokryciu przez niego kosztów dostawy.

Jeżeli zwracany towar jest jedną z kilku pozycji na zamówieniu, sklep Kolpakisamochodowe.com po otrzymaniu i przyjęciu towaru wystawi Kupującemu fakturę korygującą i odeśle na adres Kupującego. Koszt zwrotu towaru ponosi Kupujący.

Firma Szops oświadcza, że nie przyjmuje towarów wysłanych na koszt sklepu. Kupujący ma obowiązek należycie zabezpieczyć odsyłany towar, tak żeby zapobiec jego uszkodzeniu w transporcie. W przypadku uszkodzenia wynikającego z źle zabezpieczonego towaru, Kupującemu zwracana jest część należności (proporcjonalnie do powstałej szkody).

W przypadku odstąpienia od umowy należność zostanie przekazana na rachunek bankowy Kupującego (w wypadku, gdy płatność dokonana została bezpośrednim przelewem na konto sklepu) lub na adres zamówienia (w przypadku płatności za pobraniem) w ciągu 14 dni roboczych od daty przyjęcia towaru przez Sprzedającego.

III. Płatność

1. W sklepie www.kolpakisamochodowe.com istnieje możliwość płatności w następujący sposób następujący:

- Płatność za pobraniem - Procedura realizacji zamówienia rozpoczyna się natychmiast po potwierdzeniu zamówienia.

- Przelew tradycyjny (bezpośrednio z konta Kupującego na konto Sprzedająego) - Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po uznaniu konta Sprzedającego.

- Przelew Dotpay – (Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay) – Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po przekazaniu przez Dotpay informacji i wpłynięciu przelewu.

2. Kupujący jest zobowiązany zapłacić cenę końcową będącą wynikową ceny zakupu towarów powiększoną o koszty transportu.

IV.Dostawa

1. Czas dostawy towarów wynosi standartowo od 3 do 5 dni roboczych. Sklep internetowy www.kolpakisamochodowe.com dołoży wszelkich starań, aby dostawa towaru nastąpiła w podanym czasie. W przypadku niemożliwości dostawy towaru w wyżej wymienionym czasie Kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany przez pracownika sklepu internetowego www.kolpakisamochodowe.com. Maksymalny czas potwierdzenia czasu dostawy wynosi 48 godzin.

2. Dostawa towaru realizowana jest przez Pocztę Polską oraz przez firmę kurierską DPD

3. Koszt dostawy towaru w całości pokrywa Kupujący

4. Koszt dostawy towaru:

Poczta Polska

paczka pocztowa (przy płatności przelewem tradycyjnym lub Dotpay) : 15 zł

przesyłka pobraniowa (przy płatności za pobraniem) : 20 zł

Kurier DPD

paczka (przy płatności przelewem tradycyjnym lub Dotpay) : 20 zł

przesyłka pobraniowa (przy płatności za pobraniem) : 25 zł


Wszystkie przesyłki starannie pakujemy w wytrzymałe kartony

kołpaki samochodowe dostawa

Posiadamy bardzo dobre opinie

kołpaki samochodowe opinie

Sklep spełnił moje oczekiwania w 100%. Towar zgodny z opisem, bardzo dobrze zabezpieczony. Przyjemny kontakt.

Więcej opinii ›